Přejít k obsahu

Okresní soud v Kladně

Agregátor obsahu Agregátor obsahu

Volná pracovní místa

Okresní soud v Kladně přijme zapisovatele/zapisovatelku

Počet míst : 1

Pracoviště : Okresní soud v Kladně, náměstí E. Beneše 1997, Kladno

Kontakt: personální oddělení pí. Gromanová  na tel. č. 722 473 047

Vlastnosti volného místa :

Směnnost : 1

Úvazek : plný, popř. částečný

Vzdělání : úplné střední všeobecné nebo odborné s maturitou

Platové ohodnocení : 17.980 – 25.780 Kč odpovídající započitatelné praxi

Nástup : 1.2.2020

Náplň práce:

  • zapisování v soudní síni
  • zpracování soudních spisů

Požadavky :

  • práce s počítačem, gramatika
  • praxe u soudu výhodou
  • bezúhonnost
  • po zapracování možnost zaměstnání na dobu neurčitou a zařazení do vyšší pracovní pozice
  • vhodné i na zkrácený pracovní úvazek pro rodiče na rodičovské dovolené, možnost práce v odpoledních hodinách

Okresní soud v Kladně přijme pracovnici podatelny, archivu

Úvazek : plný

  • příjem a zpracování došlých dokumentů, zásilek a osobních podání
  • zpracování a odesílání poštovních zásilek
  • poskytování informací veřejnosti
  • výdej a příjem spisů do spisovny

Požadavky :

  • práce s počítačem
  • komunikativní dovednosti
  • příjemné vystupování