Okresní soud v Tachově

Volná místa

Výběrové řízení na obsazení místa zapisovatelky/zapisovatele - přihláška - informace pro účastníky výběrových řízení o zpracování osobních údajů

Výběrové řízení na obsazení funkce soudce v obvodu Krajského soudu v Ostravě bližší informace k dispozici -zde-.

Vyhlášení výběrového řízení na obsazení funkce justičního kandidáta v obvodu Krajského soudu v Českých Budějovicích zde ; Informace o zpracování osobních údajů zde ; Přihláška zde

Výběrové řízení na obsazení funkce asistenta/asistentky soudce Okresního soudu v Tachově bližší informace k dispozici -z d e-.

Výběrové řízení na pozici justičního kandidáta v obvodu Krajského soudu v Hradci Králové bližší informace k dispozici -z d e-.

Výběrové řízení na obsazení funkce asistenta/asistentky soudce Okresního soudu v Sokolově bližší informace k dispozici -z d e-.

Výběrové řízení na obsazení funkce asistenta/asistentky soudce Okresního soudu v Rokycanech bližší informace k dispozici -z d e-.

Výběrové řízení na obsazení funkce předsedy/předsedkyně Okresního soudu pro Prahu 8 bližší informace k dispozici - z d e - .

Výběrové řízení na obsazení funkce předsedy/předsedkyně Okresního soudu v Jablonci nad Nisou - bližší informace k dispozici - z d e - .

Výběrové řízení na obsazení funkce předsedy/předsedkyně Okresního soudu Praha - západ - bližší informace k dispozici - z d e- 

Výběrové řízení na obsazení funkce předsedy/předsedkyně Okresního soudu v Příbrami - bližší informace k dispozici - z d e -.