Přejít k obsahu

Okresní soud v Rakovníku

Agregátor obsahu Agregátor obsahu

Základní informace

Okresní soud v Rakovníku

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VEŘEJNOST!

Od 3.11.2020 platí opatření předsedkyně Okresního soudu v Rakovníku týkající se omezení sepisování návrhů v době nouzového stavu. Podrobnosti zde - "opatření - covid19 - návrhy" nebo na úřední desce soudu.

Od 14.10.2020 dochází k změnám v úředních a návštěvních hodinách soudu. Podrobnosti zde - "úřední hodiny - covid19" nebo na úřední desce soudu.

Od 2.9.2020 nabývá platnosti a účinnosti Opatření předsedkyně Okresního soudu v Rakovníku ze dne 1.9.2020, O činnosti Okresního soudu v Rakovníku o ochraně osob a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsoběné novým koronavirem SARS-CoV-2 v době po 1. září 2020. . Opatření naleznete , tak jako všechna  ostatní, na Elektronické úřední desce soudu a rovněž pak na následujícím odkazu: Opatření předsedkyně Okresního soudu v Rakovníku u činnosti OS v Rakovníku.

ETICKÝ KODEX A INTERNÍ PROTIKORUPČNÍ PROGRAM

 

Etický kodex, Interní protikorupční program , informace o využívání poradců a další infromace související s protikorupční agendou Okresního soudu v Rakovníku naleznete na následujícím odkazu - Etický kodex a Interní protikoupční program .

NAHLÍŽENÍ DO SPISU

 

 

Pokyny pro  žádatele o nahlížení do spisu u Okresního soudu v Rakovníku naleznete zde.