Obvodní soud pro Prahu 8

Nabídka volného místa - Asistent / ka soudce

Asistent / ka soudce

Náplň práce:

  • vydávání samostatných rozhodnutí
  • podpora soudce v rozhodovací činnosti

Jedná se z velké části o samostatnou práci a současně o jedinečnou možnost získat rozsáhlou právní praxi, včetně možnosti složení justiční zkoušky.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v magisterském programu Právo a právní věda, obor právo na vysoké škole v ČR (právnická fakulta)
  • znalost práce na PC
  • bezúhonnost
  • způsobilost k právním úkonům
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nástup IHNED, popř. dle dohody

Další informace:

  • pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů rekonvalescenčního volna
  • příspěvek na penz. připoj. 500,- Kč
  • příspěvek zaměstnavatele na pořízení karty MultiSport Benefit
  • možnost odborného vzdělávání

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na níže uvedenou e-mailovou adresu

Kontakt:

Zuzana Kalová – personalistka

Obvodní soud pro Prahu 8, Justiční areál Na Míčánkách, ul. 28. pluku 1533/29b, Praha 10 - Vršovice

personalni@osoud.pha8.justice.cz, ahruskova@osoud.pha8.justice.cz

Obvodní soud pro Prahu 8 si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnutím Vašich osobních údajů v zaslaném životopise a příp. v dalších Vámi zaslaných dokumentech pro účely výběrového řízení, udělujete souhlas k jejich zpřístupnění členům výběrové komise, posuzující splnění výše uvedených požadavků pro obsazovanou pozici.

Vámi zaslané dokumenty obsahující osobní údaje budou po ukončení výběrového řízení vymazány z elektronické personální evidence uchazečů o nabízené místo a jejich listinná podoba skartována. V případě Vašeho zájmu o navrácení Vámi zaslaných dokumentů po ukončeném výběrovém řízení, nám tento požadavek sdělte písemně již v rámci projevení Vašeho zájmu o nabízené místo, tj. při zaslání Vašeho životopisu.