Agregátor obsahu Agregátor obsahu

16.12.2021 Avízo - Uvedení Pavla Blažka do funkce ministra spravedlnosti

V pátek 17. prosince 2021 v 18.00 hodin uvede Petr Fiala do funkce ministra spravedlnosti Pavla Blažka. Následně se uskuteční tiskový brífink za účasti předsedy vlády ČR Petra Fialy a ministra spravedlnosti Pavla Blažka.

Místo:

Ministerstvo spravedlnosti ČR, Vyšehradská 424/16, Praha 2.
Čas: 18.00 - 18:40
 

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci bude počet přítomných zástupců médií na uvedení ministra spravedlnosti omezen. V případě, že byste se chtěli události zúčastnit je nutné, abyste se akreditovali, a to nejpozději do pátku 17. prosince do 10.00 hodin na e-mail ot@msp.justice.cz.

Upozorňujeme, že podmínkou pro vstup do budovy Ministerstva spravedlnosti bude předložení národního certifikátu o provedeném očkování proti onemocnění covid-19, pokud od dokončeného očkování uplynulo nejméně 14 dní, nebo potvrzení, že dotyčná osoba před nejvýše 180 dny prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19. Po dobu pobytu v budově Ministerstva spravedlnosti je nutné mít nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) či obdobně účinný prostředek ochrany dýchacích cest v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví o povinné ochraně dýchacích cest.